Náš příběh

Chcete být součástí našeho příběhu? Navštivte také sekci Partneři a Kariéra. Technické aspekty našeho výzkumu se dozvíte v sekci Blog, praktickou ukázku naší činnosti pak v sekci Produkty.

2020

Dochází ke změně názvu na CCF RESEARCH, a.s. a přesunu do nově zrekonstruované budovy Babák Office v Brně. Věříme, že nový název přispěje k dalšímu rozvoji a nezávislosti na poli výzkumu a vývoje software pro obchodování na kapitálových trzích.

2018

Aktivity v oblasti analýzy textu rozšiřujeme o tým zabývající se analýzou dat, konkrétně inovativní FINTECH aplikací v oblasti správy portfolia. Aplikace patří do rodiny Financial Research Software a poskytuje uživatelům pokročilé matematicko-statistické funkce pro analýzu finančních aktiv a portfolia, pro sken trhu a následné hodnocení dle zadaných kritérií (výnos, riziko, investiční horizont), funkce pro modelování a testování scénářů vývoje a modelování a simulaci rizik.

2017

Dosažení požadovaných výstupů EQS software. Electronic Quotient System na základě fulltextové analýzy textu (zahrnuje skloňování, odstranění stop slov, znalosti chování jednotlivých skupin uživatelů, či predikci prostupu na základě dříve zadávaných dotazů) analyzuje zadané dotazy v oblasti služeb a přiřazuje k nim nejlepší výsledky z databáze dodavatelů. AI jsme úspěšně trénovali na oblasti zboží a služeb, kde máme unikátní vícejazyčnou databází dotazů klíčových slov a chování uživatelů.

2016

Dochází k výraznému nárůstu investic do R & D a transformaci společnosti CYRRUS ADVISORY. Z oblasti poskytování služeb se převážná část činnost přesunula do oblasti výzkumu a vývoje inovativních řešení.

2015

Na začátku roku 2015 započala spolupráce s Mendelovou univerzitou v Brně na prototypu systému EQS s implementací na platformě Moji lidi. Aktuální verze zahrnuje více než 1500 povolání, diferenciovaných dle unikátních klíčových slov pro vyhledávání, čímž v zásadě propojuje stejné množství dílčích tržišť.

2014

Pro další zjednodušení orientace v dotacích jsme vyvinuli systém Dotační Manager, který díky našemu prvnímu speciálnímu programu na monitoring médií představuje nejucelenější databázi dotačních příležitostí včetně části mezinárodních programů a také nadačních a dalších příležitostí. K tvorbě pokročilých vyhledávacích databází se vážou prvopočátky výzkumných úkolů správného párování informací a uživatelů.

2013

Zahájili jsme projekt Nezávislé ženy – Start-up CYRRUS ADVISORY zaměřený na aktivní ženy, které proměnily své podnikatelské sny ve skutečnost. Projekt nabídl komplexní motivačně-vzdělávací program pro 40 účastnic a jeho cílem bylo napomoci těmto ženám osamostatnit se na trhu práce a založit vlastní podnik. Podívejte se na podnikatelka.info.

2011

V roce 2011 vznikla spojením společností CYRRUS CORPORATE FINANCE, a.s. a Borgen concept, s.r.o. společnost CYRRUS ADVISORY, a.s. Do roku 2010 se datují rovněž počátky IT a vývojových aktivit.

CYRRUS ADVISORY převzala web dotacni.info, který každý den navštíví více než 1 000 zájemců o dotační informace. Každý týden vyřídíme přes 100 nově příchozích dotazů od začínajících podnikatelů, přes neziskové organizace, po velké firmy a statutární města. K pravidelnému odběru našich dotačních novin je přihlášeno přes 15 000 uživatelů a každý týden přibývá přibližně 50 nových.