Analýza textu

Vytváříme učící se nástroje v oblasti zpracování přirozeného jazyka. Zabýváme se především oblastí zboží, služeb a také news. Vytváříme produkty, které firmám usnadní zjistit, co si zákazníci myslí o produktech či službách, které nabízí.

Vladimír Vacula  BI IT Architect

Vláďa od roku 2011 vede projekty zaměřené na zlepšování analytických funkcí, návrh nových funkcí v návaznosti na požadavky produktového oddělení. Bohaté zkušenosti má i z oblasti implementace BI řešení u zákazníků.

  +420 603 100 248
  vladimir.vacula@ccfr.cz

 Zajímá vás, jaké vlastnosti u produktu zákazníci preferují? Myslíte si, že hlavním důvodem pro výběr je cena? Ne vždy je to pravda. Z uživatelských recenzí, odborných testů nebo článků publikovaných na internetu dokážeme získat informaci o hlavních tématech, která zákazníci diskutují. Jsme schopni identifikovat i jaký postoj k produktům či službám zaujímají. Poradíme si s texty nejen v mnoha světových jazycích, ale i v češtině či slovenštině. Výsledky jsme schopni prezentovat ve formátu, který je pro vás nejsrozumitelnější. 

Oblast zpracování přirozeného jazyka je jedna z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí informačních technologií. Poskytuje firmám informace, které dříve zjišťovaly zdlouhavě a nákladným způsobem. Metody strojového učení, které v našich produktech vyžíváme, umožňují automatizovaný přístup a konzistentní výsledky.